9 894 ₴
6 926 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип управління | Механічне |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.78 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LM9012/60 |
| Габарити | 27.6 x 15.7 x 40.2 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 19 бар |
| Комплектація | кавомашина |
| Мoдель | L'OR BARISTA Sublime |
| Потужність | 1450 Вт |
| Особливості | регульована висота дозатора/підставки |
| Програмовані напої | еспресо |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Країна виробництва | Румунія |
| Колір | Чорний |