140 ₴
98 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAAA0804 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Комплектація | Один об’ єкт |
| Мoдель | 1/4" 100 мм |
| Особливості | фіксатор головки |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Країна виробництва | Тайвань |