111 ₴
78 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT42340Z |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий діаметр | 22.2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Мoдель | 125х1.2х22. |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |
| Товщина кола | 1.2 мм |