8 337 ₴
5 836 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RLE22GA |
| Гарантія, міс | 36 |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Ємність водяного бака | 0.25 л |
| Ємність пилозбірника | 0.33 л |
| Мoдель | E20 |
| Розмір | робот: 320 x 320 x 96 мм; база: 213 x 173 x 270 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Білий |