


4 284 ₴
2 999 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ART2022PG |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Додатково | фірмове паковання |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Комплектація | наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | бавовна 100% |
| Мoдель | сірий євро 200х220 |
| Щільність матеріалу | 200 |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підодіяльника | 200 x 220 см |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі 30°С |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип застібки | на блискавці |