14 406 ₴
10 084 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 280.3175.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 280.3175.52 |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 293 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 114 мм |
| Діаметр центра | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Мoдель | 280.3175.52 |
| Вживаність | HONDA CR-V IV (RM_) |
| Країна виробництва | Німеччина |