

100 ₴
70 ₴
Показати оптові ціниЗакладки пластикові Kite – яскраві; прикольні та дуже зручні у використанні. Вони допоможуть позначати актуальні сторінки підручників; улюблених книжок; журналів; коміксів чи навчальних воркбуків. Просто незамінні для зручної організації конспектів; систематизації тем у особистих блокнотах; альбомах; планерах та щоденниках. Відмінно підходять для навчання; хобі та дозвілля.
Нові сучасні закладки-стікери – справжній тренд серед дітей; підлітків та молоді. Адже їх використання приносить надзвичайну користь та задоволення.
Закладки виготовлені з практичного PVC-пластику; довго зберігають відмінні функціональні та декоративні якості; а тому підходять для багаторазового та довготривалого використання.
Завдяки клейкому шару; стікери легко та надійно кріпляться до паперу та картону. Це дуже зручно! Адже така закладка не випаде з книжки та не загубиться. За необхідності стікер можна відклеїти від аркуша; він не залишить на сторінці жодного сліду.
У наборі представлені 4 види стікерів по 20 шт.; об’єднаних спільною тематикою. Чарівний дизайн з яскравими кольорами та актуальними сюжетами підніматиме настрій та додаватиме мотивації навчатися із задоволенням.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K22-479-5 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість одиниць, шт | 80 |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | 35х50 мм |
| Розміри | 35 х 50 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Колір | різнобарвний |