


4 647 ₴
3 253 ₴
Показати оптові ціниОпція Twin Chamber System
Пилосос Samsung VCC45W0S3R / UK заснований на інноваційній технології збору бруду в два відсіки. Стандартна камера розділена на дві частини; щоб більш якісно фільтрувати частки різного діаметру. У підсумку в одному контейнері збирається пил; а в іншому бруд. А назовні виходить чисте повітря. Продуктивність прибирання суттєво підвищується; а пилосос не вимагає покупки змінних мішків; які досить дорогі - контейнера вистачає до самого кінця експлуатаційного терміну.
Якісний фільтр HEPA
Фільтрація повітря відбувається з особливою ретельністю. HEPA-фільтр тонкого очищення затримує на собі дрібні порошинки; які заважають вам дихати на повні груди. Також він хороший в очищенні повітря від алергенів; роблячи його повноцінно очищеним. Нічого не заважає вам створювати очищений здоровий мікроклімат в приміщенні.
Очищення Easy-to-Empty
Система очищення резервуару для збору пилу продумана таким чином; щоб ви не відчували труднощів при відкриванні контейнера і при подальших діях; спрямованих на очищення від зібраного сміття. Всього кілька рухів - і сміття залишає контейнер; навіть не торкаючись до ваших рук. А висипати зібране можна навіть у відро для сміття; тому що сміття утрамбований і легко залишає межі резервуара.
Технологія CyclonForce
Циклон втягування повітря забезпечує якісне поділ потоку на повітряну частину і смітинки; які в підсумку утрамбовуються під стінами. Даний варіант хороший своєю ефективністю і кінцевим результатом в порівнянні з технологіями; які застосовуються в минулих поколіннях моделей.
Автозмотування шнура
Система автоматичного змотування дозволить вам одним натисненням помістити весь шнур всередину корпусу. Довжина цієї частини пилососа дорівнює 6 метрам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VCC45W0S3R/UK |
| Гарантія, міс | 36 |
| Довжина шнура | 6 м |
| Ємність пилозбірника | 1.3 літра |
| Мoдель | VCC45W0S3R/UK |
| Потужність всмоктування (Вт) | 190 Вт |
| Особливості | Щілинна насадка |
| Споживана потужність | 700 |
| Робочий радіус | 9.2 м |
| Розмір | 395 х 280 х 238 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Тип харчування | від мережі |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип пилососа | класичний |
| Тип труби | телескопічна |
| Тип управління | на рукоятці |
| Тип фільтра | мікрофільтр |
| Колір | Чорний |