
5 214 ₴
3 650 ₴
Показати оптові ціниВід якості та справності комплектуючих гальмівної системи залежить не тільки комфорт водіння; але і безпека всіх людей; що знаходяться в салоні автомобіля. Компанія FERODO спеціалізується на розробці і виробництві витратних елементів гальмівної системи автомобіля. Даний бренд є одним з лідерів на ринку завдяки відмінній якості і високої надійності деталей; за що і користується великим попитом не тільки в Україні; але і в Європі.
Гальмівний диск FERODO DDF679С виготовлений відповідно до сучасних вимог автомобілебудування. Висока ефективність і надійність досягається завдяки просунутому процесу лиття; використанню найсучасніших металургійних технологій та нелінійної чистової обробки робочих поверхонь. Гальмівні диски FERODO успішно пройшли випробування; як на динамометричному стенді; так і на дорозі. Зовнішній і внутрішній діаметр; а також діаметр кріпильних отворів; повністю відповідають розмірам деталей встановлених на конвеєрі автозаводу; що забезпечує повну взаємозамінність. Серед переваг гальмівних дисків FERODO слід відзначити не тільки високу надійність і ефективність; але і привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF679C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 57 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF679C |
| Вага | 22 кг |
| Зовнішній діаметр | 277 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Subaru |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | DDF679C |
| Ось | передня |
| Вживаність | SUBAR |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | вентильований |