



10 223 ₴
7 156 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 544 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 544 |
| Зовнішній діаметр | 321 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 120 мм |
| Діаметр центра | 4 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 27 мм |
| Мoдель | 0 986 479 544 |
| Вживаність | INSIGNIA A Sports Tourer (G09)SAAB 9-5 (YS3G) |
| Країна виробництва | Німеччина |