



5 060 ₴
3 542 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 742 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста автомобілів Nissan Cube; Tiida; Versa і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 742 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 742 |
| Вага | 78 кг |
| Зовнішній діаметр | 292 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 479 742 |
| Ось | задня |
| Вживаність | tiida похила задня частина (c11)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |