1 137 ₴
796 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADU172510 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ADU172510 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | ADU172510 |
| Країна виробництва | Німеччина |