5 374 ₴
3 762 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 250.1355.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 250.1355.20 |
| Вага | 1 кг |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 250.1355.20 |
| Вживаність | FORD FOCUS II Кабріолет |
| Країна виробництва | Німеччина |