194 ₴
136 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 229 576 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 229 576 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 0 242 229 576 |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |