2 296 ₴
1 607 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WK6037 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 12 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 10 мм |
| Мoдель | WK6037 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | проточний |