3 931 ₴
2 752 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6193 |
| Вага | 22 кг |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 3 мм |
| Мoдель | 6193 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) |
| Країна виробництва | Іспанія |