844 ₴
591 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCF0060 |
| Виробник | Champion |
| Кросс-номери | Champion CCF0060; Renault 7701055109 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCF0060 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CCF0060 |
| Країна виробництва | США |