



2 759 ₴
1 931 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 915 001 |
| Виробник | Bosch |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 450 915 001 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 8 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 8 мм |
| Мoдель | 0 450 915 001 |
| Країна виробництва | Німеччина |