607 ₴
425 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4578 |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 19 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4578 CR7E |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 4578 CR7E |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьблення | M10 x 1 |
| Відстань між електродами | 0,5 мм |
| Країна виробництва | Японія |