7 189 ₴
5 032 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 400.5515.30 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 400.5515.30 |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 400.5515.30 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A238) |
| Країна виробництва | Німеччина |