1 641 ₴
1 149 ₴
Показати оптові ціниПарові функції
Праска Ardesto IR-C2232-BL використовує не тільки класичну систему контактного прасування - його застосовують і для парової обробки речей; за рахунок чого ті не отримують небезпечної травмуючої дії. Паровий модуль може працювати в режимі постійної подачі пари і парового удару. Також ви можете застосувати техніку вертикального відпарювання.
Керамічна платформа
Підошва техніки виконана з кераміки; що дає їй бездоганну гладкість і здатність нагріватися до потрібної температури швидше; ніж зазвичай. Вам достатньо включити праску і дочекатися; коли вона розігріється. Її підошва буде однакової температури в усіх точках; тому прасування не зажадає повторних проходок; а також ви не спалите матеріал.
Опція «Крапля-стоп»
Під час застосування парових опцій буває; що окремі крапельки води випливають з перфорацій і потрапляють прямо на одяг. Особливо неприємно; коли вони містять в собі частинки накипу; яка може поставити плями. «Крапля-стоп» не дає воді; не перетворившись на пару; виходити з отворів.
Автоматичне відключення
Опція автоматичного відключення стане гарантією безпеки при використанні праски. Вона вимикає його; коли деякий час техніка не діє. Перед відключенням активується звуковий сигнал; який сповістить вас про це.
Функція самоочищення
Самоочищення за допомогою впливу високих температур і води дозволить розігріти праску і вивести з неї дрібні залишки накипу та інші забруднення. Так ваш одяг завжди буде чистим; а прасці не загрожує швидкий вихід з ладу.
Мірний стакан в наборі
В комплекті є стаканчик; за допомогою якого ви зможете відміряти необхідну кількість води і акуратно залити її всередину резервуара в прасці . Будь-які парові опції і обприскування спреєм не зажадають від вас великих підготовчих заходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IR-C2232-BL |
| Безпека і захист | система самоочищення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Мoдель | IR-C2232-BL /2200Вт /320мл/пар/ самоочищення/антик |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | регулятор нагріву |
| Подача пара | 35 г/хв |
| Підключення | дротове |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Резервуар для води | 320 мл |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип праски | праска з подачею пара |