5 340 ₴
3 738 ₴
Показати оптові ціниКомплект парта + стілець трансформери Piccolino FunDesk (на металевих винтах)!
Дуже важливо; щоб дитина правильно сиділа за столом при виконанні домашнього завдання. Модель Piccolino III призначена для забезпечення більш комфортного середовища навчання. Стіл та стілець легко можуть бути відрегульовані по висоті; а також; стілець додатково регулюється по глибині; що дозволяє оптимально адаптувати комплект під відповідний зріст та вік дитини. Поверхню навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма; читання і малювання. Відсіки шухлядки в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Piccolino III Pink-w |
| Вік | від 2 років |
| Висота парти | 54 - 76 см |
| Висота стільця | 73 х 61 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина парти | 47.4 см |
| Глибина стільця | 31 см |
| Кількість місць | одномісні |
| Комплектація | парта |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Piccolino III Pink-w |
| Призначення | шкільна |
| Особливості | зі нахиленою плиткою |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина парти | 66 см |
| Ширина стільця | 36 см |