
167 ₴
117 ₴
Показати оптові ціниСупертонкі та супервологі Dolphi Super Wet подарують відчуття свободи між партнерами. Кожен рух; кожен дотик дозволить випробувати нову гаму задоволення так; наче вас ніщо не розділяє! Завдяки унікальній технології виробництва презервативи Dolphi Super Wet ще більше зволожені ніжною змазкою; рівномірно розподіленою по всій довжині та забезпечують ще більший комфорт та ще більш природні відчуття.
• Класична технологія виробництва Dolphi Super Wet забезпечує надійний захист парам; які перебувають у відносинах; від небажаних наслідків: вагітності та захворювань; що передаються статевим шляхом.
• Dolphi Super Wet виготовлені з натурального латексу преміум класу з посиленими характеристиками; які посилюють природні відчуття.
• Ексклюзивний склад латексної суміші Dolphi Super Wet (біорозкладна формула) забезпечує максимально високі показники еластичності; міцності та теплопровідності.
• Dolphi Super Wet мають нейтральний аромат; який припаде до смаку обом партнерам .
• Dolphi Super Wet мають класичну форму з гладкою поверхнею; класичну довжину 180(+/-2) мм; ширину 52 (+/-) мм та товщину латексу 0;04 мм.
• Додатковий комфорт при використанні Dolphi Super Wet забезпечує подвійна кількість гіпоалергенної силіконової змазки; що рівномірно розподілена по всій довжині.
• Упаковка Dolphi Super Wet спроектована таким чином; щоб її було зручно та швидко відкрити у будь-яких ситуаціях.
• Dolphi Super Wet виготовлені на високотехнологічному сучасному обладнанні з урахуванням усіх світових норм та стандартів; проходять дерматологічне тестування; тестування електронікою та багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва.
Протипоказання та запобіжні заходи: презервативи виготовлені з натурального латексу; що в деяких випадках може викликати алергічну реакцію; включаючи анафілактичний шок.
Умови зберігання: зберігати при температурі від +0°C до +25°C.
Строк придатності: 60 міс. (5 років).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphi |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 52 мм |
| Тип | Класичні |
| Матеріал | Латекс |
| Текстура | Гладкі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аромат | без запаху |
| Артикул | 4820144772856 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | Super Wet 3 шт. |
| Основа лубрикантів | силіконова |
| Поверхня презервативів | гладкі |
| Властивості гелю/мастила | зволоження |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип презервативів | ультратонові |
| Товщина стінки | 0.04 мм |