
2 689 ₴
1 882 ₴
Показати оптові ціниFERODO FDB1881 - Дискові гальмівні колодки (передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складовою гальмівного механізму; і від якісної роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання; технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна; дозволить підвищити безпеку при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки FERODO FDB1881 використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя; що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска; знижуючи рівень шуму. Також накладки якісно виконують свою функцію; навіть при перепадах температури; в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок є каркас; виконаний з міцного металу високої якості; що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1881 |
| Виробник | Ferodo |
| Стан | Новий |
| Тип | Гальмівні колодки |
| Сумісність з моделлю | R90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FDB1881 |
| Висота | 58.5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зносу | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | гальмівна система Sumitomo |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мoдель | FDB1881 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Товщина | 16.8 мм |