

1 191 ₴
834 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP90E7450 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.9 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 18.5V 90W 4.9A (7.4*5.0) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | M |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Сумісні партномери блоків живлення | PPP014S |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.0(pin) мм |
| Ширина | 50 мм |