
2 319 ₴
1 623 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP135F7450 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 160 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.1 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 40 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 19V 135W 7.1A (7.4*5.0) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Tablet PC TC4400 HP Compaq Ultra-slim Desktops |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Сумісні партномери блоків живлення | HSTNN-LA03 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.0(pin) мм |
| Ширина | 60 мм |