
1 106 ₴
774 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IB72D5525 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 16 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 16V 72W 4.5A (5.5*2.5) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Thinkpad 600X |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Сумісні партномери блоків живлення | 93P5023 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |