
1 089 ₴
762 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP90E5525 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.9 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 18.5V 90W 4.9A (5.5*2.5) |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Сумісні партномери блоків живлення | F4814A |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |