939 ₴
657 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS33F4014 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.75 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 1.75A (4.0*1.35mm) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | VivoBook X202E-CT009H |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Сумісні партномери блоків живлення | 0A001-00330100 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |