
3 884 ₴
2 719 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TPN-CA03 / A40275 |
| Вид | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 10.3A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 7.4/5.1(pin inside) Slim |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4/5.1(pin inside) |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |