


6 741 ₴
4 719 ₴
Показать оптовые ценыАвтомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC1200-01 підходить для побутової електроніки з споживанням до 1200 Ватт: ноутбуків; зарядних пристроїв телефонів; фотокамер; для пилососів; електроінструментів тощо. Захист від перевантажень; короткого замикання і вбудований вентилятор охолодження забезпечують надійне живлення ваших пристроїв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота | 72 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EG-PWC1200-01 |
| Входное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 1200 Вт |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Гарантия, мес | 12 |
| Глубина | 210 мм |
| защита | от перегрузки |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Количество розеток | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | 12V/220V 1200 Вт |
| Особенности | светодиодная индикация |
| Синусоида | модифицированная |
| Способ подключения | клеммы |
| Страна производства | Китай |
| Тип охлаждения | активное |