1 159 ₴
811 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-CE505A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ P2035/P2055/CE505A |
| Оригінальний аналог | CE505A |
| Ресурс друку | 2100 стор |
| Сумісність із моделями | P2055DN |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |