2 250 ₴
1 575 ₴
Показать оптовые ценыМедіаплеєр H96 MAX S905L3 подарує новий досвід домашніх мультимедійних розваг – переглядайте улюблений контент у бездоганній якості та користуйтесь усіма перевагами сучасних технологій.
Пристрій працює на базі потужного чотириядерного процесора Amlogic S905L3 Cortex-A53 та сучасної графіки ARM Mali-450. Це дозволяє відтворювати відео у роздільній здатності до 4K Ultra HD.
Оперативна пам’ять об’ємом 2 ГБ забезпечує швидкий запуск додатків та їхню стабільну роботу. Для зберігання даних доступно 16 ГБ вбудованої пам’яті.
H96 MAX S905L3 підключається до телевізора через роз’єм HDMI. Відтворюйте контент із зовнішніх накопичувачів; використовуючи два порти USB 2.0.
Встановлюйте з’єднання з геймпадами; клавіатурами; аудіосистемами та іншими периферійними пристроями через бездротову технологію Bluetooth 5.0. З’єднуйтесь з мережею за допомогою дводіапазонного Wi-Fi або роз’єму RJ-45 10/100M Ethernet.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс операційної системи Android 14.0 дозволяє легко завантажувати додатки з Android Market; Amazon App Store та інших платформ. З ним ви зможете легко керувати файлами; переглядати відео з популярних сервісів; таких як Netflix; Hulu; Flixster; YouTube; а також здійснювати пошук необхідної інформації через пошукові системи в Інтернеті.
Із функцію OTA (Over-The-Air) медіаплеєр H96 MAX S905L3 автоматично встановить усі оновлення – достатньо лише залишатись на зв’язку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 0.16 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| FLASH-память | 16GB |
| Артикул | S905L3_2GB/16GB |
| Беспроводные подключения | Wi-Fi 802.11ax |
| Гарантия, мес | 12 |
| Глубина | 108 мм |
| Графический процессор | Mali-450 |
| Дополнительные функции | YouTube |
| Мoдель | S905L3 |
| Объем установленной оперативной памяти | 2GB |
| Операционная система | Android 14 |
| Поддерживаемые интерфейсы | RJ45 (LAN) |
| Производитель | H96 MAX |
| Процессор | Amlogic S905L3 Cortex-A53 |
| пульт ду | Да |
| Разрешение видео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Стационарный |