39 ₴
27 ₴
Показати оптові ціниЦе лампочка розжарювання від компанії SCT; послужить гарною заміною старим лампочкам. Вони відрізняються надійністю; довговічністю і витримують екстремальні навантаження і вібрацію. Установка досить проста; не займає багато часу і зусиль; не вимагає навичок електрика. Розміри стандартні; відповідають стандартам посадочних місць. Тип лампи R10W; використовуються у зовнішньому освітленні; для підсвічування номерного знака; ліхтаря заднього ходу; покажчика бокового; заднього і переднього повороту; задніх протитуманних фар; денних ходових вогнів і стоп-сигналу. При яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху. І у внутрішньому освітленні для підсвічування багажника.
Лампочка наколювання прозора з неокрашенной колбою. Цоколь лампочки BA15s байонетний з одним контактом; він вставляється і повертається на 90 градусів. Нитка розжарювання у вигляді однієї спіралі. Номінальна потужність в 10 Вт; дає досить хороше світіння; з силою світлового потоку 50 Лм; для виконання своєї функції. Робоча напруга 24 В; це означає що лампу можна встановлювати в грузові автомобілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCT-GERMANY |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 50 лм |
| Цоколь | BA15S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 202365 |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Мoдель | R10W Long Life 24V 10W BA15s |
| Призначення | підсвічування багажного відділення |
| Напруга | Двадцять чотири |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | R10W |