687 ₴
481 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARHE1132SB |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 130 см |
| Додатково | прання за 30 °C |
| Забруднення | Пил |
| Матеріал робочої поверхні | поліестер |
| Матеріал ручки | полиэстер |
| Мoдель | Profe з 3-секційною ручкою 130 см та 2 змінними на |
| Застосування | для вологого прибирання |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |