12 526 ₴
8 768 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61512.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61512.10 |
| Вага | 56 кг |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 72 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 61512.10 |
| Вживаність | WK2) |
| Країна виробництва | Іспанія |