
7 709 ₴
5 396 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1555 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 54 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1555 |
| Вага | 91 кг |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 93 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 25 мм |
| Мoдель | DDF1555 |
| Вживаність | F |
| Країна виробництва | Великобританія |