7 551 ₴
5 286 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 230.2378.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 230.2378.20 |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 114 мм |
| Діаметр центра | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Мoдель | 230.2378.20 |
| Вживаність | RW) |
| Країна виробництва | Німеччина |