
14 094 ₴
9 866 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.7606.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 09.7606.11 |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 30 мм |
| Мoдель | 09.7606.11 |
| Вживаність | mercedes-benz m-class (w163)<br> |
| Країна виробництва | Італія |