13 216 ₴
9 251 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RLS42SA |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Ємність водяного бака | 0.3 л |
| Ємність пилозбірника | 0.47 л |
| Мoдель | S10 |
| Розмір | 350 x 350 x 97.4 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |