169 ₴
118 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARHK4201B |
| Вид | механічні |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 27 см |
| Кількість предметів | 1 |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Мoдель | Для миття посуду 2 в 1 27 х 6 см |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 6 см |