2 236 ₴
1 565 ₴
Показать оптовые ценыКастрюля Ardesto Gemini Anzio вироблена з литого алюмінію. Завдяки протипригарному мраморному покриттю процес приготування буде суттєво простішим.
Особливості:
Кастрюля Ardesto Gemini Anzio сумісна зі всіма видами плит; а саме: газовими; електричними; склокерамічними; галогенними та індукційними. Допустиме миття в посудомийній машині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Крышка | стекло |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Кастрюля |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Толщина дна | 4.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AR2426GE |
| Використання в посудомийній машині | Нет |
| Высота борта | 12 см |
| Гарантия, мес | 1 |
| Диаметр | 28 см |
| Материал ручки | алюминий |
| Мoдель | 4 л чорна |
| Объём | 6.4 л |
| Особенности | отверстие на крышке для выхода пара |
| Серия | Gemini Anzio |
| Совместимость с плитами | электрические плиты |
| Страна производства | Китай |
| Тип внутреннего покрытия | Marble |
| Форма | Круглая |
| Цвет внутреннего покрытия | серо-черный |