

2 336 ₴
1 635 ₴
Показать оптовые ценыЛегка для друку нитка з високою ударною міцністю. Ця гідрофобна нитка має чудову гнучкість; друкує майже без деформації чи усадки та має нейтральний запах. Це ідеальний матеріал для моделювання концептів механіки; харчових контейнерів; а також медичних предметів. Як і всі нитки Verbatim; вони виготовлені відповідно до високих стандартів контролю якості та жорстких допусків; щоб забезпечити послідовну подачу та стабільні відбитки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verbatim |
| Вес | 1 кг |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55062 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр | 2.85 мм |
| Мoдель | red-transparent |
| Состояние | Новое |
| Страна производства | Бангладеш |
| Температура стола принтера | 90 °C |
| Температура экструзии | 225 - 240 °C |
| Тип пластика | PETG |