6 927 ₴
4 849 ₴
Показать оптовые ценыВиконуючи домашнє завдання або відпочиваючи; дуже важливо; щоб дитина правильно сиділа за столом. Комплект FunDesk Bellissima забезпечує комфортніше середовище навчання:
— механізм регулювання висоти дає змогу легко та швидко скоригувати стіл і стілець; що оптимально адаптує його під відповідний зріст дитини. Поверхня навчального стола має антивідблискове покриття й функцію нахилу до 40° для зручного писання; читання й малювання;
— висувна скринька в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Bellissima grey |
| Возраст | от 3 лет |
| Высота парты | 54-76.6 см |
| Высота стула | 79.3 см |
| Гарантия, мес | 12 |
| Глубина парты | 49.3 см |
| Глубина стула | 67 см |
| Количество мест | одноместные |
| Комплектация | стул |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | Bellissima grey |
| Назначение | школьная |
| Особенности | С ящиками |
| Страна производства | Китай |
| Ширина парты | 66 см |
| Ширина стула | 38 см |