Кошик
2025 відгуків
ДРОПШИППИНГ - лучшие возможности!ПОДРОБНЕЕ
САТЕЛЛИТ | Крупнейший и надёжный интернет-супермаркет на Prom.ua
Контакти
Sat-ELLITE.Net ➤ ИНТЕРНЕТ-СУПЕРМАРКЕТСАТЕЛЛИТ
УкраїнаКиївул. Раисы Окипной, 4 (товары находятся на разных складах, есть и региональные. При самовывозе, информацию о расположении нужного товара, уточняйте)
+38 (096) 804-38-88
Киевстар, Viber
+38 (093) 854-38-88
Life:)
+38 (066) 824-38-88
Водафон, Viber
«Sat-ELLITE.Net» Супермаркет+380668243888
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (066) 824-38-88
+38 (096) 804-38-88
+38 (093) 854-38-88
+38 (066) 824-38-88

Модуль SFP Mikrotik S+31DLC10D

5 381 грн.

3 767 грн.

Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 366650-01-СТ
Модуль SFP Mikrotik S+31DLC10D
Модуль SFP Mikrotik S+31DLC10DВ наявності
5 381 грн.3 767 грн.
Купити
+38 (096) 804-38-88
Киевстар, Viber
  • +38 (093) 854-38-88
    Life:)
  • +38 (066) 824-38-88
    Водафон, Viber
Купити
+38 (096) 804-38-88
Киевстар, Viber
  • +38 (093) 854-38-88
    Life:)
  • +38 (066) 824-38-88
    Водафон, Viber
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця


Модуль SFP Mikrotik S+31DLC10D

Являє собою спеціальний оптичний модуль для 10G SFP+. Має роз'єм Dual LC з метою підключення до одномодовим (Single Mode) оптоволоконних кабелів на відстань в межах 10 км. Передача і прийом даних здійснюються за 2-розум оптичним волокнам і відбувається все на довжині хвилі рівної 1310 нм.

Модуль через DDM підтримує таку необхідну функцію контролю стану. SFP+ модулі даної моделі піддавалися тестування і повністю довели сумісність з пристроями MikroTik CCR1036-8G-2S+EM і CCR1036-8G-2S+.

Важливо!!! Дана модифікація модуля підтримується пристроями лише з портами SFP+. З цієї причини не підійдуть до цього модулю CCR1036-12G-4S; CCR1016-12G і з серії RB2011 оригінальні моделі також не підтримуються.

Для отримання найвищої швидкості по оптоволокну при відстані до 10-ти км радимо придбати MikroTik S-31DLC10D і застосовувати з маршрутизаторами MikroTik або ж обладнанням сторонніх виробників; але тільки з SFP+ портами.

Характеристики
Основні
Виробник  Mikrotik
Користувацькі характеристики
АртикулS+31DLC10D
Гарантія, міс12
Довжина хвилі1310 нм
МодельS+31DLC10D
Швидкість передачі даних10 Гбіт/с
СтанНове
Країна виробництваКитай
Тип оптоволокнаодномодовое (SM)
Інформація для замовлення
  • Ціна: 3 767 грн.